Teslimat 

 

Teslimat Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 1-5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Tedarik Sürecindeki ve Ön Sipariş Durumundaki Ürünler İçin Tahmini Kargoya Tesliman Süresi Ürün Açıklamalarında Belirtilmiştir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde size  ikinci bir email gönderilerek kargo takip numaranız paylaşılacaktır. Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma vb. gibi bir sorun olup olmadığını lütfen kontrol edin. Sorun olması durumunda tutanak tutturarak, paketin bize iadesini sağlayabilirsiniz.
 

İade ve Değişim

 

Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek ve iade etmek istiyorsanız, sipariş tesliminden itibaren 14 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte fatura adresimize gönderebilirsiniz.Satın aldığınız ürünlerin iade edilebilmesi veya değiştirilebilmesi için kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şartlara uymayan iade ve değişimler kabul edilmeyecek ve size “Alıcı Ödemeli” olarak geri gönderilecektir.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.